Кариери

Изберете позиция:
Продавач-консултанти гр. София

Ако искате да сте различни, да се докоснете до света на модата, да работите с едни от най-известните марки и да се развивате в голяма компания- елате при нас.

Отговорности:

Специализирани консултации при определяне на индивидуалните нужди и професионални стайлинг съвети;
Настроение, положителен подход и искрена усмивка;
Осигуряване на възможно най-високите нива на обслужване на клиентите и безусловна учтивост;
Да гарантира удовлетвореност на клиентите;
Правилна, съобразена с установените стандарти, подредба на салона и витрините;
Стоков контрол и редовни проверки на наличностите;
Работа по постигане на предварително поставените цели в продажбите;
Осигуряването на високи стандарти на хигиена и цялостния вид на салона.

Изисквания:

Ентусиазирана, положителна личност , която обича да общува с хора;
Амбициозност и желание да усвои и приложи нови идеи;
Високи стандарти на обслужване на клиентите;
Високо ниво на комуникативни умения;
Страст към модата;

Ние предлагаме:

Договор на пълно работно време;
Специализирано обучение;
Възможност за развитие;
Работа в престижна компания с дългогодишен опит в модата.
Стартово нетно възнаграждение в размер на 550 лева за първите два месеца на обучение и влизане в бонусна система от третия месец.

Моля, изпращайте автобиографии придружени със снимка.

кандидатствай сега

CV * Изберете