Кариери

Изберете позиция:
ПАЗАЧ -ПОРТИЕР ЗА БУТИК ГР.СОФИЯ

Отговорности:
- Осигурява пропускателен режим и контролира влизането и излизането в обекта;
- Проверява редовността на документите при изнасяне и внасяне на вещи, материали;
- Следи за недопускане на кражби, злоупотреби;
- Почиства търговския обект и паркоместата на магазина;
- Носи отговорност за допуснати вреди от неправилно изпълнение на постовата служба;

Изисквания:
- Завършено средно образование;
- Знания за реда и използване на физическа сила и други средства при нарушение на охранителния режим;
-Млад и енергичен дух;

Ние предлагаме:

- Осигуровки на пълната заплата;

- Специализирано обучение;

- Позиция подходящи за студенти;

- Реализация в динамично развиваща се, модерна компания;
- Точни и коректни трудови взаимоотношения;

- Работен график : 2 работни / 2 почивни

Понеделник - Петък 10:30 - 20:00

Събота 11:00 - 19:00

Неделя 11:00 - 18:00

Моля, изпращайте автобиографии придружени със снимка .

Заплата: 895 лева (Бруто)

кандидатствай сега

CV * Изберете